Loading
 
 
 

Hakkımızda

 

       DDRLine Tıbbi Teknoloji Ltd. 2010 yılı içerisinde X-ışını tabanlı medikal cihazlar konusunda araştırma ve geliştirme yapma amacı kurulmuş bir şirkettir. Şirketimizin temel amacı medikal diagnostik konusunda teknolojik gelişimlere paralel olarak yeni bakış açıları getirmek ve geliştirmektir.

      Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Medikal Görüntüleme Laboratuvarı ve Yaşam Bilimleri Projesi ile içiçe bir yapı altında çalışmalarına devam eden DDRLine mevcut durumda SanTez’den aldığı destek ile BÜN Teknopark çatısı altında ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

      DDRLine olarak temek misyonumuz Türkiye’de X-Işınlı medikal cihazlar konusunda bir ar-ge yapısı oluşturmak ve bu konuda teknoloji ihraç edebilecek bir yapıya kavuşmaktır.

      Tasarlayacağı sistemlerde insan sağlığını ve kullanım kolaylığını ön planda tutan DDRLine’ın tasarım ile başlayan cihaz üretimi sürecinde temek misyonu, teknolojik olarak hekime ihtiyaç duyduğu bütün altyapıyı sağlayacak, düşük radyasyon saçılımı olan ve kullanım kolaylığı sağlayan cihazlar üretmektir.

      Bu misyon altında yapılan çalışmalarda tümü ile otomatik çalışabilecek, yüksek görüntü kalitesi sağlayan, esnek, yoğun kullanıma uygun, klinik teşhislere yardımcı cihaz tasarımlarına devam etmektedir.

- DDR Line -